DİŞ BEYAZLATMA TEDAVİSİ

Home DİŞ BEYAZLATMA TEDAVİSİ

DİŞ BEYAZLATMA TEDAVİSİ

N-DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

Dişlerinin mevcut renginden memnun olmayan kişilerde, dişlerin mevcut olan renginden 5 yada 6 ton daha açık renge dönüştürülmesi işlemidir.

Diş kliniğinde tek seansta lazerle uygulanan ofis tipi beyazlatma yapılabileceği gibi, hastalara özel hazırlanan şeffaf plaklar ve bunların içerisine bir kaç gün jel uygulanarak ev tipi beyazlatma da yapılabilir.

Ev tipi beyazlatmada polikliniğimize başvuran hastalarımıza ağız ve diş yapısına uygun olarak hazırlanan şeffaf plaklar ve bunların içerisine uygulanacak jeller verilmektedir.

Diş beyazlatma ile ilgili toplumda genel olarak yanlış bilenen algılardan bir tanesi ise diş beyazlatmanın zararlı olduğu düşüncesidir. Yeni nesil diş beyazlatma ajanlarının uygulanmasıyla dişlerde herhangi bir zarar oluşmamaktadır. Diş beyazlatma işlemi sonucunda elde edilen beyazlık 1 ile 1 buçuk yıl kalıcılığını korumaktadır.
Elde edilen beyazlatmanın kalıcı olması için, hastalarımıza polikliniğimizde beyazlatma sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar ve ağız hijyeni hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

DİŞ BEYAZLATMA TEDAVİSİ

DİŞ BEYAZLATMA TEDAVİSİ

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - cuma 09.00 – 21.00
Cumartesi 09.00 – 21.00
Pazar Kapalı

Randevu Alın

şikayetinizi belirterek randevu online randevu alaiblirsiniz.

    Hemen Ara
    EN TR
    Soru Sor
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?